O nas

Jesteśmy portalem oferującym kursy i szkolenia e-learningowe prowadzonym przez IODN. Nasza oferta skierowana jest do osób, które samodzielnie i w dogodnym dla siebie czasie chcą podnosić swoje kompetencje. Procedura zakupu, realizacji szkolenia i odbioru certyfikatu jest w pełni zautomatyzowana i odbywa się online. Proces płatności przechodzi poprzez błyskawiczne i bezpieczne płatności PayU, a zakupiony kurs jest automatycznie uruchamiany. Rozpocznij, ukończ szkolenie i pobierz certyfikat w ciągu 1 dnia!

O Internetowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli www.iodn.pl

IODN funkcjonuje jako nowoczesna placówka doskonalenia kadr. Ośrodek tworzą doświadczeni konsultacji, doradcy metodyczni, trenerzy biznesu, coachowie, dyrektorzy placówek oświatowych, prawnicy oraz specjaliści w poszczególnych obszarach szkolnictwa branżowego. IODN dostarcza Państwu aktualną wiedzę i doświadczenie w zakresie dydaktyki, metodyki nauczania, pedagogiki, psychologii i wielu innych zagadnienień. Materiał jest podany w sposób przystępny, nowoczesny i innowacyjny zgodnie z nowoczesnymi standardami doskonalenia.

Internetowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli posiada akredytację Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty jako placówka doskonalenia nauczycieli.

image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wróć do zakupów